Категории

Војвотката Кејт повторно воодушеви: Смарагднозелениот фустан го надополни со накит кој ќе ве остави без зборови

Кејт Мидлтон е дефинитивно омилената припадничка на британското кралско семејство која со право се смета за една од најдобро облечените дами на денешницата.

Убавата војводка од Кембриџ се појави на настан во Лондон облечена во уште една беспрекорна модна комбинација, таа носеше смарагндозелен фустан со потписо на брендот Aross Girl x Soler.
Сензационалниот стајлинг го заокружи со супер кул обетки од брендот Zeen чија цена изнесува на големо неверување, само 7 евра.

Прегледи:
377
Објавено на:
09.10.2019