Категории

Врачени престижните модни награди: Славните убавици изгледаа прекрасно на црвениот тепих!

Њујоршкиот Менхетен синоќа го преплавија бројни влијателни имиња од светот на модата кои ни оваа година не пропуштија да учествуваат на престижното доделување на модните награди CFDA Fashion Awards.

На црвениот тепих прошетаа Ана Винтур, Зендаја, Ешли Олсен, Емили Ратајковски, како и манекенките Наташа Поли и Иман.

Како ви се допаѓаат нивните изданија?

Прегледи:
223
Објавено на:
11.11.2021