Време е за совршен изглед и негувано тело: Anti Aging Center by Promoitalia со неверојатни цени за месецот на жената!

Март е совршен месец за промени, вложувајќи во себе, во својот изглед и самодовербата. Токму поради тоа, најпознатиот и најсовремениот центар за убавина Anti Aging Center by Promoitalia во месецот на жената нудат неверојатни промотивни цени на своите услуги и третмани.


На крајот на зимата и почетокот на пролетта, сега имате можност да ја заштитите вашата кожа и вашето лице од климатските промените кои настануваат во овој период и да си овозможите освежување и нега каква што заслужувате по цени кои се прилагодени според сечии можности.


Доколку сакате да го доведете своето лице до совршенство, давајќи му блескав и свеж изглед, Anti Aging Center by Promoitalia го има она што ви е потребно. Во многубројните третмани и производи со намалени цени се вклучени и филерот APRILINE, Ботокс 1 зона, мезотерапија на лице, како и хемискиот пилинг PRO PEEL.

 

View this post on Instagram

 

Најпопуларниот третман за отстранување на мимичните брчки, во месец март по промотивна цена. 🌷 💞 Со ботокс избришете ги брчките на челото, околу очите и помеѓу веѓите. Закажете го Вашиот термин на ☎️02/ 31 31 31 6 Ве очекуваме. 💋 #promotion #promoitaliabeauty #beauty#style #instabeauty #lifestyle #center#skopje #macedonia #antiagingmk#promoitaliaskopje#promoitaliamacedonia🇲🇰#promoitaliaworldwide #medicalteam#medicalcenter #medicaldevice#medicalbeauty #aesthetic #specialists#beyoungbesexy #инстаграмџии#фотонанеделата

A post shared by ᴘʀᴏᴍᴏɪᴛᴀʟɪᴀ ᴀɴᴛɪ ᴀɢɪɴɢ ᴄᴇɴᴛᴇʀ (@antiagingmk) on


Покрај задолжителната нега на лицето и потребните третмани кои се подразбираат за одржување на блескавата и сјајна кожа, телото во зимскиот период е изложено на промени кои настануваат поради недоволната активност и неправилната исхрана.

Токму поради тоа, Anti Aging Center by Promoitalia знае што му недостасува на вашето тело за да го доведете изгледот до совршенство. Овој месец, добивате 10 третмани VACUSLIM 48, како и 8 третмани кавитација по неверојатно намалени цени.

Освен тоа, со доаѓањето на пролетта доаѓаат и повисоките температури, а Anti Aging Center by Promoitalia ве заштитува од нив нудејќи Ботокс за прекумерно потење на пазуви кој ќе ве ослободи од сите непријатности кои ги предизвикуваат повисоките температури кои следуваат.

Еден од најголемите проблеми на телото од кој никако не можеме да се ослободиме се несаканите влакна кои постојано се појавуваат. Но, отсега решението ви е достапно само во Anti Aging Center by Promoitalia. Добивате 4 третмани на ласерска епилација на интима и пазуви, или пак вво зависност од вашите потреби 4 третмани на ласерска епилација на цело лице по намалени цени кои ќе ве воодушеват. Со секој купен третман добивате и гратис кислородна терапија.

Време е да се разгалите себеси или пак да го подарите совршениот подарок за омилената дама кој е неопходен за убав изглед, правилна нега и корегирање на сите недостатоци на лицето и телото. Закажете го вашиот термин и дозволете најдобрите да се погрижат за вас и запомнете – вложувањето во себе и својот изглед не е луксуз, туку основна потреба на секоја жена!
Коментари

[fbcomments]