Категории

ВТОР КОНЦЕРТ НА ВЛАДО ЈАНЕВСКИ СО BEST OF ПРОЕКТОТ ,,ЗЛАТНИ ГОДИНИ” ВО МАКЕДОНСКА ФИЛХАРМОНИЈА! 25 НОЕМВРИ

Почитувани,

Поради брзото распродавање на првиот концерт, обезбедивме термин за уште една интимна средба со Владо Јаневски во Македонска филхармонија, на 25 ноември.

Влезниците ќе бидат во продажба од петок (22 септември) од 09 часот наутро онлајн на ticketx.mk и ширум продажната мрежа на ticketx низ Македонија.

Важно: Поради зафатениот распоред на Македонска филхармонија, голема е веројатноста вториот концерт да е и последен при проектот ,,Златни години – Најдоброто од Владо Јаневски”.

Бидете брзи…

Авалон Продукција

Прегледи:
267
Објавено на:
22.09.2023