Категории

За сите обожаватели на трилогијата „Педесет нијанси на сиво“ – Доаѓа уште пожешко филмско остварување “365 Days”

Уште пожешко и по интригантно – Новото филмско остварување “365 Days” ќе ги воодушеви сите обожаватели на трилогијата “Fifty Shades of Grey”

Доколку сте обожавател на еротската трилогија „Педесет нијанси на сиво“, тогаш подгответе се за нешто уште повозбудливо.
Новото филмско остварување „365 дена“ е она за кое што целиот свет зборува.

Овој филм ја доби својата премиера во февруари годинава а доаѓа од полско-италијански продукциски тим.
Она што ќе ве остави без здив се магичните сцени снимани на Сицилија, и уште пожешките еротски сцени и романтичната љубовната приказна.

Во главните улоги стапува италијанскиот убавец Мichele Morrone и полската ѕвезда Ana Maria Sieklucka.

ФИЛМОТ СО ПРЕВОД МОЖЕТЕ ДА ГО ГЛЕДАТЕ ТУКА.