Зак Ефрон ѕвезда во нов трилер! (ВИДЕО)

По многубројните комедии во кои сите ние уживавме, Зак Ефрон се одлучи да направи голем чекор во својата кариера.           

Популарниот и згоден актер ја прифатил улогата на Тед Банди, сериски убиец. Со него, во филмот глуми и Лили Колинс.
Филмот е премиерно прикажан на Нетфликс, а во продолжение погледнете го најновиот трејлер.
Коментари

[fbcomments]