Видео: Жаре од „Еден на еден“ му го украде велосипедот на Миле Паника

Следната сабота започнува емитувањето на новата сезона од „Еден на еден“.

На 28 ноември во 19:15 часот ќе може да ја гледате и првата епизода на шоуто, кое ќе се емитува на Телма телевизија.

Во продолжение погледнете ја најавата и подгответе се за смеа и забава.

[tube]https://www.youtube.com/watch?v=EtJ74I6W4Ac[/tube]
Коментари

коментари