Жените во овие два знака се жив оган во сексот! А третиот знак е најголемо разочарување?

Два знака прекрасно ќе се покажат во кревет! А со третиот ќе сфатите дека сте направиле неверојатна грешка!

Лав
Жените родени во овој хороскопски знак бараат најмногу од сите. Мажите ќе треба добро да се препотат пред да ги задоволат жените во овој знак, ама затоа за возврат можат да очекуваат огномет. Лавиците се подготвени да пробаат се, сите можни пози само за да ве задоволат, но доколку забележат дека не се трудите, можат многу брзо да ви го свртат грбот.

Скорпија
Скорпиите не без причина важат за најстраствениот знак. Дамите во овој знак одлично се снаоѓаат во врските за една вечер, но и во сексот кога се во долгогодишна врска. Можат да прочитаат што сака партнерот и потполно да се прилагодат на неговите потреби и заради тоа мажите ги обожаваат и ги сметаат за најдобри љубовници.

И еден кој разочарува:
Близнаци
Жените во овој хороскопски знак, на прв поглед делуваат како жив оган во кревет, но нивните партнери за брзо време сфаќаат дека станува збор за најсебичните личности кои можеле да ги сретнат. Жената Близнак делува како да е подготвена на се, и тоа е навистина така – но за свое лично задоволство.

Извор : makedonijadenes.com.mk


тагови


Коментари

[fbcomments]