Жежок танц: Марјана Станојковска растура на хитот „Despacito“ (ВИДЕО)

Марјана Станојковска обожава да танцува. Деновиве водителката го правеше тоа на ритамот од светскиот летен хит „Despacito“.

Во жежок летен стајлинг погледнете како мрда со колковите сексапилната русокоса!
Коментари

коментари