Категории

Зимска елеганција – БЕЛ КАПУТ

Белиот капут е класично зимско парче кое морате да го поседувате во вашата гардероба. Тој одлично се имплементира во буквално сите комбинации, елегантни и спортски. Дава изглед на луксуз, чистина и женственост и совршено се вклопува во целокупната зимска идила. Изберете модел во зависност од вашиот стил, вкус и висина. Долгите модели под колена се особено популарни и изгледаат прекрасно со вечерни тоалети и фустани.

Прегледи:
95
Објавено на:
21.12.2017