Златна Бубамара со нов рекорд на гледаност по вчерашната телевизиска премиера! (ВИДЕО)

Вчерашната премиера на Златна Бубамара на популарноста ги сруши сите рекорди на гледаност.

По барање на нашите гледачи во странство ексклузивно на YouTube каналот на Radio Bubamara 105,2 можете да ги погледнете сите делови од #ЗлатнаБубаМара 2019.
Коментари

[fbcomments]