Категории

Блејк Лајвли во модна комбинација инспирирана од Денот на вљубените

На сите ни е познато дека холивудската актерка Блејк Лајвли е верна обожавателка на “Michael Kors” и никогаш не ги пропушта неговите ревии. 

Таа го проследи најновото модно шоу на американскиот дизајнер кое се одржа во рамките на Њујоршката недела на модата.

Блејк Лајвли инспирирана од Денот на вљубените блесна во црвен мантил од “Michael Kors” и бели салонки со црвено срце од “Christian Louboutin”.