Категорија: Во плакарот на…

Како да се облекувате како вистинска дама: Најдобри трикови со гардеробата! (ФОТО)

Со проѕирна гардероба и анимал принт најлесно е да погрешите Многу жени прават грешка при...

Тие ги издолжуваат нозете и изгледаат совршено: Овие панталони се вистински пролетен хит! (ФОТО)

Дури ни познатите дами не можеа да му одолеат на овој тренд Звонарките беа актуелни минатата...

Што да се носи во Лондон на крајот на зимата?

Она што е Њујорк во Америка, тоа е Лондон во Европа. И покрај тоа што би помислиле дека супер...

Топ 5 парчиња облека кои никогаш не излегуваат од мода

Трендовите доаѓаат и си одат, но основните работи остануваат. Се разбира, не засекогаш, но...

Грешки поради кои стајлингот изгледа евтино: Не постои ниедна добра причина да ја носите оваа гардероба!

Овие грешки не смее да си ги дозволи ниту една жена Стилистот Катја Браун открива како да...

Никогаш не биле попопуларни: Дали ви се допаѓаат овие чизми кои се главен тренд денес?

Порано ни беше незамисливо да ги облечеме, но денес ги обожаваме. Од памтивек знаеме дека...

Мали стилски трикови за совршен деловен стајлинг: Бидете најдобро облечената личност во канцеларијата!

Гардеробата што ја носиме има огромно влијание врз тоа како се чувствуваме и каков впечаток...

Направете сами: Генијален трик да го отргнете непријатниот мирис од тексас јакните

Апсолутно вреди овој трик! Тексас јакната е вечен класик и дефинитивно нема да излезе од...

Единствено елегантно парче кое што ќе ви биде потребно во 2020 година

Ниту кошула, ни здолниште, ни сако, ни панталони, ниту фустан. Можеби веќе сте ги забележале....

Пет најмодерни (и најсјајни) бои за 2020 година

За почеток, ја ажурираме гардеробата во главните бои за 2020 година и драго ни е што таа ќе биде...

Топ 5 празнични стајлинзи според Pinterest

Празниците дојдоа, што исто така носи и многу проблеми … Какви подароци да изберете за...

Пронајдовме совршен модел на фустан: Во него, секоја фигура изгледа совршено!

Совршена фигура со помош на само едно парче облека е возможно Пронајдовме модел на фустан за...

Нивното враќање никој не го очекуваше: Овие чизми се повторно апсолутен хит!

Полека, но сигурно тие стануваат омилен модел на обувки за сите дами Сигурно ќе се...

Неколку стајлинг идеи за најлудата ноќ во годината

Доколку се уште не сте, вистинско време е да побарате совршена облека за новогодишната ноќ!...

Во нив секоја фигура изгледа повитко: Овој модел на фармерки ќе биде апсолутен владетел на зимската сезона!

Овој модел на фармерки ја освои модната сцена за многу кратко време Изборот на идеален крој...

Најпопуларниот модел на панталони оваа сезона

Ова е еден од најпопуларните модели на фармерки за оваа сезона. Фармерките се нашата омилена...

Ова е најпопуларен модел на панталони во моментов: Дали сте доволно храбри да ги носите?

Парче облека со мек крој што практично нема структура Во светот на фармерките и панталоните...

Топлите ролки се омилено модно парче оваа зима, еве зошто

Кога станува збор за нашата есенска и зимска облека, има парчиња кои ние само ги обновуваме...

Нема да ви биде потребен друг модел: Овие чизми одговараат со сè!

Инвестирањето во овој модел на чизми ќе ви се исплати Сè што ви е потребно за време на есента...

Стајлинг идеи со црни фармерки

За секоја пригода. Многу дами да се прашуваат, фармерките би требало да се носат апсолутно...