Категории

Катарина Ивановска по гаќички позираше пред нејзината љубов

Сме ја виделе и топлес и во бикини, но Катарина Ивановска е секогаш празник за очи…

Овојпат, македонскиот топ-модел позираше во црна долна облека пред објективот на нејзиното момче, а фотографиите завршија на нејзиниот профил на „Инстаграм“.

#nofilter #polaroid #fashion #ootd #home #madebymylove good night hot and cold Monday

A photo posted by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Прегледи:
334
Објавено на:
15.03.2016