Категории

На која егзотична дестинација Каролина Гочева го ужива медениот месец?

Поп-ѕвездата Каролина Гочева заедно со сопругот Михаил Корубин пред неколку дена го започнаа медениот месец во Канада. Од  таму, после големиот студ, се префрлија во топлите краеви во Мексико.

Dream catcher ??

A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on

Таа на својот профил на Инстаграм објави фотографии, преку кои им покажа на своите фанови како си поминува моментално во Мексико.

Како што може да видиме од фотографиите, Каролина и Михаил уживаат во областа Tulum, Quintana Roo во Мексико. По се изгледа, тие во потполност го знаат значењето на зборот „меден“, кое веројатно ќе трае цел месец.