Категории

Со танга на скутер го запали Мајами (фото)

Поранешната девојка на раперот 50 Сент, Дафне Џој го загреа Мајами, со своето идеално тело.

Таа само во безбедносен елек и танга бикини седна на скутер и лудо се забавуваше на Мајами, а сите присутни како и папараците не тргаа поглед од оваа убавица.

dafne2-630x440

dafne3-398x630

dafne4-630x421

dafne7-320x630

dafne-383x630

 

Прегледи:
558
Објавено на:
05.01.2016