Категории

Balenciaga пушти во продажба здолниште на коешто сите се потсмеваат!

Balenciaga е луксузна модна куќа којашто е основана во 1919 година од страна на Шпанецот Кристобал Баленсијага.

Неодамна, во продажба излезе здолниште на коешто сите се потсмеваат.

Имено, истото личи на обична крпа и чини 925 долари.

IKEA се покажа како најголем критичар на модната куќа и велат дека со ова здолниште би изгледале како само што се излегле од туширање.

На самото здолниште го има логото од брендот, а единственото нешто што прави разлика меѓу обична крпа и ова здолнниште како што велат од IKEA е тоа што на здолништето има две копчиња за закопчување.

Во продолжение погледнете како изгледа „фасцинантното“ здолниште:

 

Прегледи:
148
Објавено на:
16.11.2023