Категории

Брзи оброци коишто се состојат од само две-три состојки

Доколку сте од оние коишто сакаат да готват со што помалку состојки, погледнете ги идеите што следуваат:

1. Печен компир со путер и чедар сирење

2. Лепче со домат и мајонез

3. Шпагети со путер и пармезан

4. Путер од кикиритки и мед на тортиља

 

 

Прегледи:
368
Објавено на:
28.02.2023