Категории

Експресно се врати во форма: Катарина Ивановска со малото синче ужива на Копаоник

Во летните месеци, мнозинството избира да одмара на плажа, но Катарина Ивановска ужива на планина. 28-годишната македонска убавица сподели фотографии од одморот со синчето на Копаоник, Србија.

Шармантната манекенка се релаксираше во лежерна прошетка со малиот Вања.

Ивановска се породи на крајот од мај, а судејќи по фотографиите, славната бринета експресно се врати во форма.

 

#kopaonik #serbia #favouriteplace #beerlover

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Hello Monday❤️❤️❤️. #zaljubena #inlove #bibiribi @bibiribi #mondaymotivation #mondaymorning #mondaymood #ohrid

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

На крајот на минатиот месец, Катарина сподели фотографија од прошетка со новороденчето во Охрид.

#ohrid #ohridlake #momandson #bugaboo #bugaboobuffalo

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Извор :  Фемина.мк

Прегледи:
366
Објавено на:
20.07.2017