Категории

Ева Лонгорија блесна во нежна розева комбинација

Американската актерка која се прослави со улогата во серијата “Desperate Housewifes”, Ева Лонгорија, навистина ужива во својата бременост.

По повод доделувањето на наградите на најдобрите костимографи во сферата на филмот и телевизијата, таа беше презентерка на церемонијата.

Ева блесна во нежна комбинација со сатенски фустан и складна наметка, која и го истакна трудничкото стомаче. Во комбинација со намсевката на нејзиното лице, изгледаше навистина шармантно.