Категории

ФОТО: Катарина Ивановска е ѕвездата во новата кампања на „Bobstore“

Соработката на Катарина Ивановска и Bobstore се задлабочува. Откако ја претстави есенската колекција, убавата Македонка сними уште една кампања за да ги презентира новите модни предлози на познатиот бразилски бренд.

На рекламите фотографии, 27-годишната манекенка позира во креации од колекцијата зима 2016.

02

03

04

05

06

Погледнете го видеото …

Прегледи:
480
Категории:
Убавина и мода
Објавено на:
29.06.2016