Категории

Ги погодил со точен резултат Баерн со Атлетико(2-1) и Реал Мадрид со Манчестер Сити (1-0)

Нашиот пријател Бојан ни испрати интересен тикет каде што ги погодил со точен резултат Баерн со Атлетико(2-1) и Реал Мадрид со Манчестер Сити (1-0). Реткост е некој да погоди два фудбалски натпревари и тоа со точен резултат.

Тикетот не ни е испратен во целост, бидејќи сигурно се работи за мала уплата и за мала добивка. Но, во случајов добивката не е толку битна, бидејќи интересно е што тој ги погодил со точен резултат двете утакмици од полуфиналето на Лигата на шампиони.

Почитувани, во иднина кога ќе имате добитен тикет, или некој интересен тикет, можете да ни го испратите на [email protected].

Прегледи:
647
Објавено на:
05.05.2016