Категории

Големо Black Friday намалување на велосипеди, скијачка опрема и многу повеќе во Nomad Mobility Shop!

Зимата со себе носи многу убавини, а зимските спортови се еден од најубавите начини да се ужива во неа. За адреналинските зависници кои знаат како да се забавуваат во ова годишно време, потребно е да поседуваат квалитетна опрема скии или даска за сноуборд, како и квалитетна и топла облека.

Во специјализираната продавница за адреналински спортови Nomad mobility shop може да најдете најголем избор на опрема за скијање и сноуборд од светски докажани брендови.

Врвните скијачки брендови кои се дел од оваа продавница се Alpina, Blizzard, Drake, DynafitNordica, Northwave, Tecnica и Reusch.

Покрај актуелните зимски спортови, сите оние кои уживаат во авантурите на две тркала, во Номад имаат голем избор на велосипеди од брендовите Ghost и Lombardo и велосипедска опрема со врвен квалитет, одличен дизајн и изработка од познатите брендови Northwave, Saris, Selle Italia, Alpina, AXA, SKS и Muc-Off.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nomad-Mobility (@nomadmobilityshop)


Nomad mobility shop секогаш мисли и на најмладите, а на вас останува само да го изберете идеалниот новогодишен подарок за нив. Баланс велосипедите од брендот Cruzee во разновидни бои за одлична стабилност и развој на моториката кај децата, како и Micro скутерите кои нудат загарантирана забава и безбедност.

Сите овие производи од 25. ноември може да ги најдете во Nomad mobility shop или онлајн на https://nomadmobility.mk/ со намаление до -50%. Искористете ја акцијата за Black Friday и опремете се за периодот кој претстои.

Вистинско адреналинско уживање за целото семејство!

Прегледи:
671
Објавено на:
25.11.2021