Категории

Лето во Македонија – најубавите Инстаграм фотки од Струга ова лето

Ова лето поголемиот дел од нас ќе го поминат во Македонија. Тоа не е никаков проблем, бидејќи ние имаме и тоа какви убавини кои се вредни за посета. Денес ќе ги разгледаме најубавите слики од Струга ова лето. Можеби ќе се инспирирате и вие да го посетите овај прекрасен град, па да направите уште поубави слики :)

 

View this post on Instagram

 

Како Струга нема друга. #струга #struga #ohridlake

A post shared by Antonio Danilovski (@adanilovski) on

 

View this post on Instagram

 

Blueberry Mojito #rooftop#drinks#cocktails#sky#view #summervibes#summerdrinks#struga

A post shared by Sky Drini (@sky_drini) on

Прегледи:
837
Категории:
Патувања
Објавено на:
21.07.2020