Категории

Манекенката Катарина Ивановска го покажа трудничкото стомаче

Манекенката Катарина Ивановска го покажа трудничкото стомаче. Таа на Инстаграм објави фотографија на која првпат ги потврди гласините за нејзината бременост.

#babybump #kinokarpos #spring #skopje #momtobe

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on

Катарина е во долгогодишна врска со скопјанецот Цобе. Манекенката треба да се породи на почетокот на летово, а неофицијално ќе стане мајка на ќеркичка.

Прегледи:
388
Објавено на:
30.03.2017