Категории

Огледало нокти: Новиот тренди маникир, кој ќе го обожавате!

Не ви треба да носите огледалце во чантата, за да си ја проверите шминката или фризурата во текот на денот, сега тоа може да го сторите со вашите нокти.

Новиот тренди маникир, кои изгледа дека многумина го обожаваат, е ефект на огледало на вашите нокти. Мора да признаеме изгледа одлично, без разлика дали станува збор за целосна покриеност на ноктот или само мали детали.

#shellacnails #shellacsaratov #маникюрсаратов

A photo posted by @diana_kairo on

Uñas espejo ? Inspo vía #pinterest #nails #mirrornails #nailandbeautybar #Barranquilla

A photo posted by Nailand Bar de Belleza (@nailand_beautybar) on

Stickers para uñas color dorado! #mirrornails Precio: $3 el set de 10 uñas Whatsapp:64103106

A photo posted by Alita’s Boutique (@alitasboutique) on

The mirror nails saga continues. ✨? . . #mirrornails #wakeupandmakeup @wakeupandmakeup

A photo posted by • holly • (@hawlayy) on

Mirror nails #metallicnails #mirrornails #nails #manicure #nailtodiefor

A photo posted by Catalina Stoica (@catalinanailexpert) on

Прегледи:
603
Објавено на:
16.03.2016