Категории

Работена рачно со денови: Ова е венчаницата на Меган Маркл вредна 114.000 долари! (Фото)

Полека полека почнуваат да се откриваат сите детали за венчавката на годината.

Имено Меган Маркл ќе носи венчаница вредна 114.000 долари од британскиот бренд „Ралф и Русо”.

Вака би требало да изгледа…

Прегледи:
351
Ознаки:
·
Објавено на:
07.05.2018