Категории

Ставила малку масло на хартиена крпа. Кога ќе видите што направила, веднаш ќе го направите истото!

Што има во гумените бонбони што се толку неодоливи за сите.

Јадат сите, од мали деца до тинејџери, па дури и возрасни лица? За жал, гумените бонбони се скапи, односно поскапи од обичните.

Сепак, за среќа постои начин како сами да си направите гумени бонбони…

Погледнете и споделете со пријателите:

Source: How to make homemade gummy bears by littlethings on Rumble

Прегледи:
397
Објавено на:
19.05.2016