Категории

Време е за најомилениот летен тренд – СЛАМЕНИ ШЕШИРИ

Една од главните причини поради која го обожаваме летото се модните додатоци кои ги има на изобилие а меѓу нив секако најистакнат е – сламениот шешир.

Секоја летна сезона тој е неизоставен дел од нашата гардероба затоа што внесува неодолива едноставно, раскош и елеганција. За да ја трансформирате секоја летна комбинација и да ја направите впечатлива и поинаква, доволно е да ставите сламен шешир. Ќе бидете тренди и заштитени од сонцето.

 

Прегледи:
666
Објавено на:
04.07.2020