Категории

Катарина Ивановска ја објави првата фотографија по породувањето!

Манекенката Катарина Ивановска и нејзиното момче Цобе на крајот од месец мај (30.05) се реализираа во улогата на родители.

Катарина на свет донесе здраво машко дете, кое го доби името Вања.

Сега моделот ужива во мајчинството и изгледа подобро од кога било. Деновиве на социјалните мрежи таа ја објави првата фотографија по породувањето на која блеска без грам шминка на лицето.

Извор :  Вистина.мк

Прегледи:
714
Објавено на:
08.06.2017