Категории

Ова лето бидете дел од најголемото балканско хип хоп доживување „One Love Tour“

Настанот кој не смеете да го пропуштите ова лето е најголемата летна турнеја на Балканот „One Love Tour“ кој на една сцена ги носи SlatkaristikaKriskoGery-NikolUpsurtToni Zen Official#DjGoceSaf.

Турнејата се состои во концети во Бугарија и Македонија, а македонската публика ќе има прилика да ги слушне во Охрид, Струмица и Скопје.

Првиот концерт во Македонија е на 26.07 на Park Beach Ohrid во Охрид, а се продолжува на 27.07 во Струмица – Disco Bazen “AQUARIUS”

Повеќе за настанот може да дознаете на овој линк и секако, на официјалниот сајт.

Повелете на “Една Љубов”, затоа што “Love always wins”.

Прегледи:
473
Објавено на:
04.07.2017