Категории

Селена Гомез ја шокира јавноста: „Ќе се омажам за 68-годишниот колега“

Селена Гомез во 2019 година се појави во филмот The Dead Don’t Die заедно со холивудската ѕвезда Бил Мареј со кого заедно се појави на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал држејќи се за рака.

Таа изјави за медиумите дека ќе се омажи за својот колега.
Таа ја сподели оваа вест со своите фанови на својот Инстаграм профил „Чест ми е што бев дел од овој филм со Џим и целата екипа. Иначе, јас и Бил Мареј ќе се венчаме“.

Бил Мареј исто така изјави: „Таа ми се допаѓа многу. Таа блеска, природна е и љубезна. Вистинска поп икона“.

Прегледи:
748
Објавено на:
01.12.2020