Таг:, , , , , , , , ,

(ФОТО) Салма Хаек е вистински пример зошто не треба да се плашиме од својот природен изглед

Славната убавица поттикнува да се гордееме со својот природен изглед и да бидеме...

(ФОТО) Меган Фокс разменува бакнежи со новото момче после еден месец од разводот

Актерката Меган Фокс официјално ги потврди гласините дека се забавува со раперот Машин Ган...

(ФОТО) Познатите под маски максимално ги почитуваат правилата за заштита од коронавирусот

Познатите ѕвезди строго ги следат правилата за заштита Пандамијата на коронавирусот го...

Анџелина Џоли по бурниот развод сфатила што е најважно: Вашите деца не бараат да бидете совршени

Анџелина Џоли со својот поранешен сопруг Бред Пит има шест деца, 18-годишниот Мадокс,...

Понеодоливи и од плавушите – Ова се најфаталните црнки на сите времиња

Ви ги претставуваме најубавите црнокоси дами кои важат за едни од најголемите убавици на...

Брус Вилис и Деми Мур после 20 години од разводот одлично се забавуваат заедно во самоизолација

Некогашниот омилен холивудски пар и понатаму одлично се согласува и после неколку години од...

„Кога жената повеќе не црвенее, го изгубила најсилното оружје – шармот“ Цитати од познатите дами за убавината

Добро познатата изрека вели дека убавината е во очите на набљудувачот, а од кој агол на неа...

Бред Пит конечно се закити со Оскар

Наградата за Најдобар актер за споредна улога во рацете на Бред Пит На 92-то доделување на...

(ФОТО) Како изгледаа познатите на црвениот тепих на Оскарите 2020

Погледнете како изгледаа познатите ѕвезди на црвениот тепих на најголемата Холивудска...

Атиџе е подготвена за црвениот килим: Со нова фризура замина во Лос Анџелес по Оскарот!

Атиџе , главната протагонистка и последниот див одгледувач на пчели, од филмот „Медена...

Најшокантниот момент од доделувањето на SAG Awards: Блиската средба помеѓу Бред Пит и Џенифер Анистон

Синоќешното доделување на SAG Awards беше исполнето со солзи, смеа и емоции. Сите зборуваат за...

Никој не очекуваше толку лоши стајлинзи на доделувањето на Златен глобус! (ФОТО)

Овие дами се најдоа на црната листа на модните критичари. Навикнати сме да гледаме како...

„Медена земја“ во потесен избор во две категории за престижниот Оскар!

Сосема заслужено после освоени безброј награди низ целиот свет „Медена земја“ се најде во...

Интимна церемонија – Најпосакуваната оскаровка застана на лудиот камен

Една од омилените актерки во Холивуд го кажа судбоносното „да“. Оскаровката Џенифер Лоренс...

Како гламурот на стариот Холивуд: Шарлиз Терон во фустан за чија изработка биле потребни 1.200 часа

Убавата актерка блесна во фустан во стилот на легендарните диви од времето на стариот...

На врвот на листата – Ова е НАЈУБАВАТА жена за 2019 година

Таа плени со својот природен изглед По изборот на читателите на еден портал, Марго Роби е...

Новиот холивудски заводник: 23 годишниот актер со истенчен моден вкус по кој полуде целиот свет

Сите зборуваат за него.. Леонардо ДиКаприо и Бред Пит веќе се „пензионираа“ од титулата на...

Најубавите елегантни стајлинзи на Дакота Џонсон

Популарната актерка која остана запаметена по улогата во трилогијата „Педесет нијанси на...

И познатите добиваат „корпи“: Меган Фокс упорно одбивана од познатиот актер

Додека скоро секој маж денес сонува за актерка и модел Меган Фокс, која важи за една од...

Анџелина Џоли беспрекорна на црвениот тепих во елегантен црн фустан

Кралицата на Холивуд како што може да се нарече Анџелина Џоли, и понатаму воодушевува со...