Таг:, , , ,

Турските ѕвезди Фахрие Евџен и Бурак Озчивит одмараат во Бодрум со малиот Каран

Познатиот турски пар деновиве се разладува во Бодрум Познатите турски ѕвезди беа...

Се ожени најпосакуваниот турски актер – Бариш Ардуч познат како „Вљубениот ерген“

Бариш Ардуч кај нас познат по улогата на Омер во серијата „Вљубениот ерген“ го кажа...

(ФОТО) Шехерзад самоуверено го носи своето тело по породувањето – Турската ѕвезда сподели фотографии

Турската актерка Бергузар Корел и сопругот Халит Ергенч пред неколку месеци го добија...

(ФОТО) Салма Хаек е вистински пример зошто не треба да се плашиме од својот природен изглед

Славната убавица поттикнува да се гордееме со својот природен изглед и да бидеме...

Викторија Бекам открива: „Носев премногу тесна облека затоа што бев несигурна“

Поранешната Spice Girl ја откри вистината за својата „најмрачна“ модна доба Познатата...

Анџелина Џоли отворено призна: „Се разведов поради доброто на своите деца“

Анџелина прозбори зошто се разведе од Бред Пит Оскаровката изјави дека се раздели од Бред...

(ФОТО) Ѕвездата од серијата “Game of Thrones” – Софи Тарнер го покажа трудничкото стомаче на прошетка со сопругот Џо Џонас

Софи Тарнер ги изненади своите фанови покажувајќи го трудничкото стомаче за време на...

(ФОТО) Меган Фокс разменува бакнежи со новото момче после еден месец од разводот

Актерката Меган Фокс официјално ги потврди гласините дека се забавува со раперот Машин Ган...

(ФОТО) Нереална убавица – Ова е девојката со најтемна кожа на светот

Моделот Нијаким Гатвек од Јужен Судан е девојката која плени со својата несекојдневна...

(ФОТО) Турската ѕвезда Фахрие Евџен сподели фотографии од малиот Каран – Синот со Бурак Озчивит

Турските ѕвезди Фахрие Евџен и Бурак Озчивит доста строго ја чуваат приватноста на нивниот...

Го покажа вистинското лице: Адел без шминка е потполно непрепознатлива!

Во периодот на изолација, многу ѕвезди одлучија да споделат фотографии во потполно лежерно...

„Том и Џери“ – Како настана најомилениот цртан на сите времиња?

Како настана најпознатиот цртан филм на сите времиња за бескрајната бркотница помеѓу...

Брус Вилис и Деми Мур после 20 години од разводот одлично се забавуваат заедно во самоизолација

Некогашниот омилен холивудски пар и понатаму одлично се согласува и после неколку години од...

Оскаровката Ема Стоун ја откажа својата венчавка поради пандемијата

Пандемијата на корона вирусот не го поштеди никој. Помеѓу 170,000 заразени има и многу светски...

#ИнстаСреќа: Еве што прават познатите личности во карантин

Селена Гомез, Кендал Џенер, Бела Хадид, Елен Деџенерис, Криси Тиген и многу други селебрити...

Наполни 80 години: Чак Норис не слави роденден, роденденот го слави него

Актерот Чак Норис го прослави 80-тиот роденден Роден како Карлос Реј Норис, прекарот го добил...

Како Адел ослабе 45 кила – Ова е диетата за која прашува целиот свет

Пејачката Адел успеа да симне дури 45 килограми, а својата нова линија ја покажа на забавата...

Адриана Лима ги откри своите најшокантни тајни за убавина

Сигурно некои од овие трикови за убавина ќе ви се чинат луди, но штом ги практикува Адриана...

Ким Кардашијан ги премина границите на добриот вкус: Ова е премногу дури и за неа!

Ким Кардашијан (39) со својот стајлинг предизвика шок. Таа се појави во кожа од глава до пети...

Се одржа 23. издание на Златната Бубамара на Популарноста. Ова се некои од наградите!

Вчеравечер во салата Борис Трајковски се одржа 23. издание на Златна Бубамара на...