Таг:, , , , , , , , , ,

Фитнес предизвик: 30 дена по 100 склекови! Каква промена да очекувате? (ВИДЕО)

Какви промени ќе се случат на телото ако во период од 30 дена секој ден правите по 100 склекови?...

Бидете фит ова лето со помош на табата тренингот!

Табата тренингот се состои од вежби кои нема да ви одземат многу време, а ќе имате видливи...

Видео: 25 различни вариjации за правење склекови

Олдскул вежби за зголемување на горниот дел на телото. Ако сакате да бидете развиени како...

Видео: Ова е најспремниот мајмун во светот! Погледнете како прави склекови и стомачни …

  Post by Flap Jack.