Категории

(ВИДЕО) Како изгледа животот на просечен маж

Познатиот јутубер Руди Мансуко е миленик на милиони фанови поради своите урнебесни видеа.

Овој пат тој го покажува кругот на самотија, љубов, разделба, тага, опоравување.. Деловите од животот на еден маж. Кога подобро ќе се замислиме, па и нив не им е лесно.

Прегледи:
716
Објавено на:
05.10.2019