Категории

7 вежби кои ќе ве доведат во топ форма ова лето (ВИДЕО)

Летото ни е на повидок, а веќе ви е сигурно криво што не започнавте порано да вежбате за да влезете во подобра форма.

Се што ви е потребно се 10тина минути во денот да ги правите овие 7 вежби. Ако сте дисциплинирани и внимавате на храната која ја внесувате, резултатите се неизбежни.

Прегледи:
585
Објавено на:
19.05.2017