Категории

(ФОТО) Изгледајте убаво и на плажа – Идеи за летни фризури

Како да ја стилизирате вашата коса на плажа ова лето

Доколку имате мал проблем во уредувањето на косата додека сте на плажа, па сонцето, топлината и солта умеат да направат таа да биде неподнослива, ви споделуваме супер модерни идеи како да ја стилизирате вашата коса и таа да изгледа уредно и убаво додека лежите под некоја сенка и пиете коктел.