Категории

Катарина Ивановска по втор пат ќе стане мајка

Катарина Ивановска, македонскиот топ модел со интернационална кариера, денес на својот Инстаграм профил го покажа своето трудничко стомаче додека ужива на одмор со своето семејство.

Нејзиниот син Вања, неодамна го прослави својот втор роденден, а за неколку месеци нејзиното семејство ќе се прошири за уште еден член. Нејзината објава за краток период привлече големо внимание, како поради среќната вест, така и поради нејзината совршена фигура. Погледнете како изгледа!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katarina ivanovska (@katarina_ivanovska) on