Категории

Кристина Поп ја најавува својата прва песна

Штотуку се врати од Турција со освоена круна и две титули, нашата позната манекенка и фотомодел Кристина Поптрпева повторно е актуелна со најавата за својата прва песна. Песната е насловена “Никад Доста” и ќе биде објавена на 24 Септември во 18:00 часот на нејзиниот YouTube канал. Кристина во видео записот се појавува во убаво и жешко издание во друштво на уште две наши атрактивни манекенки Бојана Нушкова и Андријана Илиоска

Песната ја издава под нејзиното уметничко име Кристина Поп, а позади нејзината музичка кариера стои Хепинес маркетинг.

Погледнете ја најавата:

 

 

View this post on Instagram

 

Nikad Dosta 24.09/18:00h🤍 #newsong #firstsong #commingsoon https://www.youtube.com/channel/UCjXrTCaHpxCd5hlNjG3RdGQ

A post shared by KRISTINA POP (@kristinapoptrpeva) on

Прегледи:
1115
Објавено на:
22.09.2020