Категории

Магичната убавина на Јапонија од еден поинаков агол! (ФОТО)

Јапонија е неверојатна земја која речиси секој сака да ја посети. Културата, природата и архитектурата се воодушевувачки. 

Ентони Присли е фотограф кој веќе 20 години имал желба да ја посети Јапонија, а сега таа желба му се остварила. Погледнете ја оваа чудесна земја од негов агол.

 

Прегледи:
593
Објавено на:
13.09.2021