Категории

Омар Џафероски ги воодушеви членовите на жирито на “The Voice of Bulgaria 2020”

Омар Џафероски со својот глас ги воодушеви членовите на жирито на бугарскиот избор на талент “The Voice of Bulgaria 2020”

Омар настапи со песната на Тоше Проески “Громови на душа” , а реакцијата на публиката и жирито може да ја погледнете на следниот линк:

Прегледи:
698
Објавено на:
09.03.2020