Категории

Се омажи познатата убавица Кејт Аптон. Сите зборуваат за нејзината венчаница!

Иако се омажи уште во ноември 2017 година, манекенката Кејт Аптон (25), сподели фотографија од вечерната прослаа на која блескала во неверојатна тоалета.

????

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on


Фотографиите кои ги објавила на Инстаграм се од прославата на венчавката која се одржала во Сиена, Тоскана.

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on


Фустанот со истакнато деколте, кое ја прослави манекенката, и прилегал одлично, а долниот веш речиси и да не се гледа.

Прегледи:
342
Објавено на:
28.03.2018