Категории

20 деца на познатите кои неверојатно многу личат на своите родители

Кога ќе ги погледнете децата на овие славни родители, ќе заклучите колку е моќна генетиката. Сѐ е јасно и без ДНК тест.

Ава Филипи и Риз Витерспун

Елизабет Харли и Демијан Харли

Деми Мур и Румер Вилис

Шон Пен и Хопер Пен

Моника Белучи и Дева Касел

Бред Пит и Шајло Џоли-Пит

Ентони Хопкинс и Ебигејл Хопкинс

Еминем и Хејли Скот

Двејн Џонсон и Симон Александра Џонсон

Том Круз и Сури Круз

Ума Турман и Левон Грин Хок

Џон Леџенд и Мајлс Стивенс

Џеки Чен и Џејзи Чен

Арнолд Шварценегер и Патрик Шварценегер

Џулиен Мур и Лив Фројндих

Синди Крафорд и Пресли Гербер

Барбара Стрејсенд и Џејсон Гулд

Адам Сендлер и Седи Сендлер

Донатела Версаче и Алегра Версаче

Николас Кејџ и Вестон Кејџ

 

Прегледи:
573
Објавено на:
07.09.2021