Категории

Џиџи Хадид во впечатлива жолта комбинација во Лондон

Моделот Џиџи Хадид ја продолжи својата турнеа на промовирање на својата прва makeup колекција во партнерство со брендот Maybelline на кого е долгогодишно заштитно лице.

Таа допатува во Лондон во хотелот Gigi каде беше одржана забавата, облечена во жолта впечатлива креација со потписот на Ralph Lauren во комбинација со долга жолта наметка и крем потпетици.

Прегледи:
374
Објавено на:
09.11.2017