Категорија: Стилот на познатите

Моден хорор: Најлошо облечените дами на доделувањето на Брит наградите!

Ѕвездите на доделувањето на Брит наградите се појавија во креации во кои ги оставија...

Ресите се вратија во мода, сега вака се носат: Тренд кој или се обожава или не се толерира!

Преубава комбинација на преубавата Шарлиз Терон Преубавата актерка Шарлиз Терон се појави...

Најубавите MAKEUP изгледи од црвениот тепих на доделувањето на Оскарите 2020

Неутралните очи и нагласените усни доминираа кај познатите дами Холивудските актерки и...

Стајлингот на Џенифер Лопез е за чиста 10: Вака се носи моментално најпопуларната боја!

Џенифер Лопез знае да направи одличен моден избор Таа ретко кога греши, а овој пат успеа да...

Деми Мур не ја нарекуваат без причина кралица на стилот: Ова се нејзините правила за совршен стајлинг!

Комбинациите на облека на Деми Мур се секогаш за чиста 10 На нејзиниот стил, ниту еден моден...

Бред Пит само што не заплака на доделувањето на Оскарите: Сите веруваа дека ќе се појави Џенифер Анистон

Иако многумина очекуваа неговата поранешна сопруга да се појави како придружба на...

Леонардо ДиКаприо со 23 години помладата девојка, Кијану Ривс во придружба на својата мајка

Бројни холивудски ѕвезди прошетаа на синоќешниот црвен тепих на 92. доделување во Лос...

(ФОТО) Како изгледаа познатите на црвениот тепих на Оскарите 2020

Погледнете како изгледаа познатите ѕвезди на црвениот тепих на најголемата Холивудска...

Божествено издание на идната кралица: Кејт Мидлтон на наградите BAFTA во фустан кој го носела и порано

Војвотката од Кембриџ и Принцот Вилијам беа почесни гости на доделувањето на наградите BAFTA, ...

Ваков фустан не може да носи никој освен таа – Пријанка Чопра во сензуален свилен фустан со гол грб

Фустан како создаден за нејзината совршена песочна фигура Пријанка Чопра може слободно да...

Марго Роби докажа дека жената може да биде многу секси и кога е закопчана до грло

Холивудската убавица покажа дека за сексипил и женственост не е потребна голотија...

BAFTA 2020 и нејзините модни кралици: Тие заслужуваат прво место за стил! (ФОТО)

Синоќа во „Ројал Алберт Хол“ во Лондон се одржа 73. по ред доделување на филмските награди...

Предимензионираната облека станува сѐ попопуларна: Дали сте доволно храбри да ја носите?

Сако, јакни, па и фармерки во предимензионирана големина се сѐ поактуелни, а на овој тренд му...

Многумина велат дека таа е една од најубавите жени во светот: Златната рапсодија на Шарлиз Терон!

Можеби баш во тоа е тајната на нејзината убавина Шарлиз Терон се појави на еден престижен...

Неверојатна трансформација на блогерката Ангела Ѓоргиева во пејачката Сара Јо! (ВИДЕО)

Ангела е популарна блогерка која покрај тоа што има голем број следбеници на Инстаграм,...

На секој друг ќе изгледа лошо, а неа совршено и прилега: Пенелопе Круз во светкав Шанел комбинизон

Познатата шпанска актерка е фотографирана во Париз за време на премиерата на нејзиниот...

Сосема поразлично: Црно-бел дезен во стилот на Џенифер Лопез

Комбинација на вечната класика во црно и бело, не е ништо ново, зависи од тоа кој го потпишува...

(ФОТО) Модата на црвениот тепих на доделувањето на SAG наградите 2020

Вистински рај од гламур и женственост. Погледнете ги сите стајлинзи на доделувањето на SAG...

(ФОТО) Криси Тиген како самовила покрај сопругот Џон Леџенд на Греми наградите 2020

Тие ја носат титулата „најдобро облечен пар на црвениот тепих“, а има и зошто.. Еден од...

(ФОТО) Блејк Лајвли во гламурот на стариот Холивуд на црвениот тепих за прв пат по раѓањето на 3-тото дете

Првото појавување на актерката на црвениот тепих по раѓањето на нејзиното 3-то дете Блејк...