Категории

ФОТО: Ким Кардашијан откри тајна чувана и шпекулирана со години

Зарем има поголема тајна од беспрекорниот изглед на деколтето на ѕвездите на црвениот килим?

Длабокото деколте за да изгледа совршено, едноставно без скриена помош, едноставено не е можно. Ким на социјалните мрежи го објави нејзиниот трик, кој сигурно го користат и другите ѕвезди.

Today on my app see the red carpet cleavage tape trick I’ve been doing for years!

Posted by Kim Kardashian West on Tuesday, February 16, 2016

Прегледи:
383
Категории:
Убавина и мода
Објавено на:
17.02.2016