Таг:, , , , , ,

(ФОТО) Вака изгледа најскапата венчаница во светот

Цена од која ќе ви се заврти во главата Венчаницата која е проценета за најскапата венчаница...

Пронајдовме совршен модел на фустан: Во него, секоја фигура изгледа совршено!

Совршена фигура со помош на само едно парче облека е возможно Пронајдовме модел на фустан за...

Оскаровката со катастрофална модна грешка на мета на модните критичари

Вистинско фијаско од модна комбинација Оскаровката Бри Ларсон облече цветен фустан среде...

Сите зборуваат за тесниот црн фустан на кралицата Летиција – еве вака се носи ова модно парче

Толку заводлива, а во исте време и исклучително дискретна, пристојна и елегантна Модните...

Долг фустан и чизми: Вака се носи најженствената есенска комбинација!

Идеалниот есенски стајлинг изгледа токму вака Фустан до глуждови со интересен принт...

Како гламурот на стариот Холивуд: Шарлиз Терон во фустан за чија изработка биле потребни 1.200 часа

Убавата актерка блесна во фустан во стилот на легендарните диви од времето на стариот...

Селена Гомез направи фатална модна грешка – Премал фустан кој едвај ја покрива

Селена Гомез присуствуваше на доделувањето на АМА-музичките награди во модно издание кое...

Модел кој мора да го има во гардеробата на секоја жена: Овој фустан е за сите времиња!

Мал црн фустан е секогаш добар избор Класика која никогаш не излегува од мода и со неа нема...

Актерката им пркоси на сите модни правила: Најдобрата спортско-елегантна комбинација што сме ја виделе досега!

За неа, удобноста е на прво место Кристен Стјуарт е позната како некој кој не се грижи за...

Ријана во свилено кимоно со длабоко деколте и шлиц на филмска премиера

Музичката дива ги освои сите погледи во сексапилен стајлинг Ријана моментално е зафатена...

Кралицата Летиција воодушеви во нежно розов фустан во Хавана

Шпанската кралица во последно време ги обожава розовите комбинации Модниот стил на...

Еве како да комбинирате кратко здолниште и високи чизми без да изгледате вулгарно: Совети за сите модерни дами

Еве како секогаш да изгледате отмено, а не вулгарно во на сите омилената комбинација –...

Никој нема да може да ви одолее: Неколку идеи за романтичен изглед! (ФОТО)

Кога станува збор за романтичните состаноци, особено првите, многу е важно жените да остават...

Џенифер Анистон знае како да го направи вистинскиот избор: Во овој модел на фустан, секоја фигура изгледа совршено!

Нејзиниот стајлинг заслужи чиста десетка Џенифер Анистон со годините изгледа се подобро, но...

Модна катастрофа или ремек дело: Џенифер Лопез во фустан кој ги подели мислењата на обожавателите

Џеј Ло повторно создаде бура на социјалните мрежи со својот нов изглед кој некои го осудија...

Џенифер Лопез гламурозна и провокативна на снимањето на новиот филм „Marry Me“

Никој не обожава повеќе и не носи подобро блескави креации од Џеј Ло 50-годишната актерка и...

Ова е најпопуларното модно парче за оваа сезона, ќе го носите во секаква прилика

Се носи насекаде низ модните метрополи Овој модел на фустан, кој и не е баш фустан, абсолутно...

Кралицата Летисија во нежно и романтично розово издание

И кралиците понекогаш сакаат да изгледаат како принцези.. Во Шпанија, Денот на државноста...

Првите слики од свадбата на Џастин Бибер и Хејли: Никој не очекуваше ваква свадба! (ФОТО)

Изборот на венчаница многумина изненади Со оглед на тоа што е позната по уличниот, слободен...

Џенифер Лопез го остави светот без зборови – Прошета по пистата на Versace во најпровокативниот фустан на сите времиња

Џенифер Лопез за прв пат ја имаше можноста како модел да прошета по модната писта на...