Категории

(ФОТО) Модели на здолништа кои го освоија модниот свет

Почетокот на летната сезона означува само едно нешто – враќање на вибрантните, лелеави здолништа од лесни материјали кои ќе внесат ведрина и свежина во нашиот стил.

За сите дами кои обожаваат романтичен, разгиран, женствен и префинет стил ви ги споделуваме најпопуларните модели на здолништа кои го освоија модниот свет и ќе посакате да ги имате уште веднаш. Доколку се подготвувате за летен шопинг, еве кои модели треба да ги земете во обзир доколку сакате да бидете во тренд оваа жешка сезона.

Прегледи:
718
Објавено на:
22.06.2020