Категории

(ФОТО) Тренд наметки за на плажа за лето 2020

Летниот стајлинг за на плажа не би бил потполн без моден додаток како што е наметката 

Сезоната на годишните одмори започнува а со тоа и одбирањето на идеално место за сончање и уживање на песочните плажи. Покрај одбирањето на совршеното место за одмор, тука е избирањето и на летната гардероба која ќе ја понесеме со нас. Секако бикините се во прв план но уште модно парче кое ни доаѓа со нив и го обожаваме да го носиме во лето се наметките и кафтаните.
Ви ги споделуваме најомилените модели на наметки за ова лето во кои ќе изгледате модерно и ќе се чувствувате удобно и во најголемите летни жештини.

Прегледи:
865
Објавено на:
04.07.2020